Rejestracja

Rejestracja została zakończona. Zapraszamy do podsumowania i retransmisji sesji technicznych,
które opublikujemy po HotZlocie.

O Zlocie

W dniach 13-15 lipca odbędzie się HotZlot 2012, czyli szóste już spotkanie czytelników portalu dobreprogramy.

Magiczne miejsce

W tym roku ponownie gościć nas będzie Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej, w pobliżu Lądka Zdroju. Miejsce to oczarowało nas przepięknie odrestaurowanymi wnętrzami, sympatyczną obsługą, wspaniałym otoczeniem, szumem górskiej rzeki... — słowem niesamowitym klimatem. Na każdym kroku czuje się tu oddech sięgającej XVI wieku historii, mimo że obecnie w Zamku mieści się 4-gwiazdkowy hotel. Został on w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i, podobnie jak dwa lata temu (wideorelacja powyżej), znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego parku.

Wyjątkowy program

Chcielibyśmy aby tegoroczny HotZlot był szczególny. Za cel postawiliśmy sobie więc zorganizowanie spotkania w taki sposób, aby zebrać wszystko to co udało się najlepiej w poprzednich edycjach. Począwszy od utrzymania symbolicznej opłaty rejestracyjnej w wysokości 50 zł, zapewnienia wszystkim uczestnikom noclegów, pełnego wyżywienia i całego szeregu atrakcji, w tym m.in. imprezy integracyjnej przy grillu i piwie, poprzez ciekawe sesje techniczne i prezentacje nowości sprzętowych przygotowane przez partnerów HotZlotu, na „prawdziwym powrocie do korzeni” w innych aspektach kończąc.

Wzorem pierwszego Zlotu, który odbył się w 2007 roku w Szklarskiej Porębie, planujemy więcej integracji, więcej bezpośrednich rozmów z uczestnikami. Chcemy poznać Wasze pomysły na temat rozwoju portalu, pragniemy abyście dzielili się uwagami, co można zrobić lepiej — zarezerwowaliśmy na to specjalny czas w agendzie. Będziemy jednak do Waszej dyspozycji zawsze i wszędzie — w trakcie naszych sesji, w przerwach pomiędzy sesjami, podczas posiłków, przy kuflu zimnego piwa wieczorem czy na basenie. Tak jak w poprzednich latach będzie można też za niewielką opłatą przedłużyć pobyt do 16 lipca, w ramach tzw. programu rozszerzonego, który w całości rezerwujemy dla Was.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

To oczywiście nie wszystko. Pragniemy zorganizować wystawę starych komputerów z lat 80-tych podczas której będzie można zobaczyć w akcji takie zabytki jak ZX Spectrum, Atari 65XE, Commodore 64, czy Amiga 500. Szykujemy też kilka innych niespodzianek. Jakich? Dowiecie się na miejscu ;) Tymczasem powyżej wideorelacja z ubiegłorocznego HotZlotu.

Zapraszamy do rejestracji

W tym roku planujemy udział 160 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami noclegowymi hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały.

Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. Wystosujemy do nich imienne zaproszenia uprawniające do priorytetowej rejestracji, dziękując im w ten sposób za wkład w rozwój portalu. Chęć udziału będzie mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc zostanie rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Zapraszamy!

Rejestracja na HotZlot rozpocznie się 10 czerwca i będzie przebiegać dwuetapowo. Do 18 czerwca rejestrować będą mogły się osoby, które otrzymają wspomniane zaproszenia. Od 19 do 24 czerwca rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Losowanie planowane jest na 25 czerwca. W międzyczasie planujemy też kilka konkursów w których do wygrania będą zaproszenia na HotZlot.

Partnerzy HotZlotu 2012

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: GG, Magix, Opera Software, Panda Security i Transcend. Spotkanie wspierają ponadto: Belkin, Hama, IQ Publishing, Mophie, Sapphire i Techland. To właśnie dzięki tym wszystkim firmom będziemy w stanie zorganizować dla Was tegoroczny HotZlot!

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniami trzech ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

 
Zobacz relacje z lat: 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007